loader

Pomiary termowizyjne w budownictwie

Termowizja jest wykorzystywana na szeroką skalę w budownictwie. Za pomocą kamery termowizyjnej można sprawdzić, w którym miejscu w budynku dochodzi do największych strat ciepła. Możliwe jest także zweryfikowanie stanu instalacji elektrycznej przy pełnym obciążeniu.

Czasami zdarza się, że nowe okna nie spełniają norm budowlanych i mają defekt. W takiej sytuacji termowizjapozwala to wykryć. Kamera termowizyjna pozwala również zlokalizowanie nieszczelności powietrznej w budynkach i wprowadzenie poprawek już na etapie budowy. W przypadku rur c.o., termowizja umożliwia znalezienie źródła wycieku. Tym samym nie trzeba przekuwać całych ścian.

Wykonujemy profesjonalne pomiary termowizyjne. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie określić źródło usterek czy wycieków, sprawdzić działanie instalacji grzewczej. Diagnozujemy także usterki w maszynach. Tym samym termowizja ułatwia pracę i pozwala na oszczędności.

Badania termowizyjne w celu wykrycia zawilgoceń ścian i stropów w pomieszczeniach i występowania potencjalnych grzybów i pleśni, termowizja instalacji cieplnych (ogrzewanie podłogowe, instalacje c.o., c.w.u.).

Pogotowie termowizyjne

Natychmiastowy przyjazd np. w przypadku awarii instalacji ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewania (w ścianach, podłogach), instalacji ogrzewania podłogowego w mieszkaniu, budynku; diagnostyka gdzie pękła rura z ciepłą wodą, wystąpiła nieszczelność etc. Towarzystwa Ubezpieczeniowe zwracają z polisy koszty poszukiwania miejsca awarii.

Katalogi i cenniki

Poniżej znajdą Państwo materiały do pobrania

 

Kontakt z nami

Jeżeli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu.


Siecień Rumunki 14A, 09-414 Brudzeń Duży
+48 660 681 660
biuro@sanitmar.pl