loader

Wiercenie diamentowe w betonie

Technika diamentowa, która należy do jednych z najnowocześniejszych i obecnie nie ma sobie równych, przede wszystkim pozwala na zdecydowane zmniejszenie kosztów, które wiążą się z budową oraz działaniami niezbędnymi na wielu etapach realizacji zlecenia.

Wiercenie otworów techniką diamentową jest prostą i skuteczną metodą szybkiego wywiercenia otworu, charakteryzujące się idealną równością czy gładkością. Technika ta pozwala również na wykonywanie wszelkich wierceń w żelbetonie, a także robienie odwiertów w betonie.

Przy tej technice nie musimy mieć obaw, że takie działania mogą doprowadzić do niebezpiecznych pęknięć. Precyzja wykonania takiego odwiertu zapobiega uszkodzeniom budynku których chcielibyśmy przecież uniknąć.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Bazujemy na długoletnim doświadczeniu i profesjonalizmie, które w połączeniu z najlepszym sprzętem przynosi satysfakcjonujące efekty. Do każdego zlecenia podchodzimy z największą starannością aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Wiercenia mogą być wykonane dwoma technikami-na sucho i mokro. Zaletą techniki wiercenia na mokro jest eliminowanie pyłu.

Odwierty wykonujemy najlepszymi wiertłami koronnymi. Dzięki temu możemy wykonać odwierty w betonie zbrojonym, kamieniu oraz wielu innych materiałach.

W przypadku wierceń diamentowych efekt jest znacznie lepszy niż w przypadku innych cięć. Otwory są dokładnie wyszlifowanie i gładkie, dlatego klientom zalecamy właśnie takie rozwiązanie.

Katalogi i cenniki

Poniżej znajdą Państwo materiały do pobrania


 

Kontakt z nami

Jeżeli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu.


Siecień Rumunki 14A, 09-414 Brudzeń Duży
+48 660 681 660
biuro@sanitmar.pl

Jesteśmy oficjalnym Partnerem marki Panasonic w zakresie sprzedaży i serwisu pomp ciepła.

Znajdziesz nas na stronie Akredytowanych Instalatorów
www.panasonicproclub.com