loader

Serwis instalacji chłodniczych

Oferujemy Państwu serwis urządzeń chłodniczych oraz pomoc w nagłych przypadkach – awarii.

Posiadamy niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania przeglądów.

W ofercie posiadamy pakiety usług serwisowych, gdzie po podpisaniu umowy zapewniamy:

- opiekę poprzez regularne przeglądy;
- szybki serwis chłodniczy;
- krótki czas napraw;
- telefoniczne udzielanie porad, wskazówek;
- zmniejszenie kosztów napraw i konserwacji.

Nie trzeba być specjalistą i znać się na urządzeniach chłodniczych – jeśli potrzebują Państwo wsparcia w czynnościach serwisowych, serdecznie zachęcamy do kontaktu! Już dziś skorzystajcie Państwo z przygotowanej przez nas oferty serwisowej i przekonaj się, jak dobrze zaufać fachowcom! Urządzenia w chłodnictwie nie mają przed nami tajemnic. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń chłodniczych – w tym niskotemperaturowych – które idealnie nadają się do wdrożenia w wielu zakładach pracy. Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy również dostawę i szybki montaż instalacji, a także profesjonalną i kompleksową naprawę wdrożonych systemów. Bez względu na to, na czym będzie polegała ewentualna awaria w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, nasi fachowcy dokonają wszelkich starań, aby zminimalizować czas oraz koszty reperacji.

Profesjonalny serwis – chłodnictwo z rekomendowanym sprzętem

Głównym aspektem naszych działań jest kompleksowy serwis urządzeń chłodniczych, który obejmuje profesjonalną opiekę taką jak:

- wykrywanie nieszczelności
- próby ciśnieniowe
- odzysk czynnika chłodniczego
- pomiary termodynamiczne
- pomiary temperatur
- uzupełnienie czynnika chłodniczego
- naprawa instalacji chłodniczej

Rekomendujemy sprzęt najlepszej jakości renomowanych marek (COOL, DANFOSS, BRISTOL, BITZER, LUNITE HERMETIQUE, COPELAND, ELEKTROLUX, ECO i inne), ale jednocześnie podkreślamy, że urządzenia chłodnicze ze względu na ich efektywną i intensywną eksploatację mogą ulegać drobnym awariom. Kiedy tak się stanie, warto skorzystać z naszych usług – szybko i od ręki uporamy się z problemem, ponieważ wiemy, jak istotne dla działania zakładu jest prawidłowe funkcjonowanie sprzętu chłodzącego.

Katalogi i cenniki

Poniżej znajdą Państwo materiały do pobrania

 

Kontakt z nami

Jeżeli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu.


Siecień Rumunki 14A, 09-414 Brudzeń Duży
+48 660 681 660
biuro@sanitmar.pl